Delego Személyzeti Szolgáltató Kft. logo

Termék szortírozó és összekészítő munkatárs

  • Cég neve

    Delego Személyzeti Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest VIII. kerület

  • Fizetés

    Prémium

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A Delego Kft az egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők számára. Stabil hátterű, autóalkatrészek raktározásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Budapest VIII. kerületében

(áru-összekészítése, leltározás)

VÁLASZD KI a munkakezdésed – igényelj ELŐLEGET akár HETENTE SZABAD hétvégékkel – CSAK 1 műszakban!

AKÁR AZONNALI KEZDÉSSEL!!

DOLGOZZ magadért! -> Minél JOBB a teljesítményed, annál MAGASABB lesz a fizetésed!

Az alábbiak lesznek a feladataid:

  • Gyorsan betanulható, egyszerű, szedési feladatok
  • Termékek összekészítése PDA eszköz segítségével
  • Leltározási folyamatok elvégzése
  • Kézi és békás anyagmozgatás a munka során
  • Sok séta és lépcsőzés
  • Alkalmanként nehezebb alkatrészek emelése

Amit kérünk tőled:

  • Kitartás
  • Dolgozni akarás
  • Alapfokú iskolai végzettség (8 általános)
  • JÓ fizikum -> hiszen egy 5 szintes raktárépületben fogsz dolgozni, lépcsőzni és sétálni
  • Terhelhetőség
  • KIVÁLÓ állóképesség
  • NE IJEDJ MEG a folyamatos sétától és mutass hajlandóságot rá
  • VÁLLALD a kézi anyagmozgatást és állómunkát

Amiért érdemes jelentkezned:

  • DÖNTSD EL TE, hogy mikor állsz munkába: 5:45, 7:00 vagy 8:00
  • KÉRJ előleget akár minden héten! 5 ledolgozott munkanap után igényelhető!
  • NINCS munkavégzés hétvégenként!! Tervezz SZABADON
  • TELJESÍTMÉNY PRÉMIUM az alapbéreden felül - TE alakíthatod a fizetésed mértékét, megbecsüljük a munkád értékét!
  • VÁLLALJ túlórákat, MINDEN SZERDÁN kifizetjük!
  • GARANTÁLT BÉRMINIMUM -> Próbaidő alatt járó fix összeg, ezzel is segítjük a betanulásod
  • SZUPER csapatban JÓFEJ vezetőkkel dolgozhatsz

Előny de NEM feltétel:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • PDA (csuklósterminál) ismerete

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet kérjük, küldd el szakmai önéletrajzod – a pozíció megjelölésével- a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Munkaerő kölcsönzői eng. szám.: 1432-1/2012-1300-915