Termék portfolió manager

  • Cég neve

    Extreme Digital-eMAG Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 34.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az Extreme Digital-eMAG Kft. Magyarország piacvezető e-kereskedője, amely körülbelül 600 munkavállalót foglalkoztat.  Ügyfeleink több mint 8 millió termék közül válogathatnak és akár mobilappról is rendelhetnek gyorsan és kényelmesen. Országszerte több mint 700 non-stop eMAG easybox csomagautomatával és 9 üzlettel állunk a vásárlók rendelkezésére. Az eMAG az ún. Marketplace felületén keresztül támogatja továbbá az e-kereskedelembe csatlakozni vágyó, feltörekvő vállalkozásokat, megadva minden támogatást az online értékesítéshez.
Dinamikus, fiatal csapatunk keresi új tagjait!
Ha érdekel az online kereskedelem, és szívesen gondoznád a hozzád tartozó termékcsoportot, jelentkezz hozzánk!

Miért fogod szeretni, hogy nálunk dolgozol?

  • Magyarország piacvezető online kereskedelmi vállalatánál szerezhetsz tapasztalatot,
  • Hatással leszel a munkáddal a vállalat eredményességére,
  • Stabil háttér biztosítja számunkra a nyugodt munkavégzést,
  • Folyamatosan tanulhatsz nálunk, ehhez minden segítséget megadunk a betanulás és az azt követő időszakban is,
  • A munka során aktívan tudod az angol nyelvet használni szóban és írásban is,
  • Egy teljes termék portfólió gondozása lesz a Te feladatod,
  • Egyszerre hasznosíthatod kiváló tárgyalóképességed és analitikus oldalad a pozícióban,
  • Számos juttatás vár Rád a béred mellett (angol nyelvtanfolyam, cafeteria csomag, gyümölcs-kávé-tea az irodában),
  • Oda figyelünk kollégáinkra így teád vagy kávéd ihatod cukorral, édesítőszerrel, tejjel, laktózmentes- vagy akár növényi tejjel is,
  • Szolgáltatás alapú biztosításunkkal támogatjuk egészséged megőrzését,
  • Céges mobiltelefon és laptop fogja segíteni a munkádat,
  • Kellemes környezetben dolgozhatsz irodánkban, ami jelenleg a Népligetnél, a Liberty Irodaházban található, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető helyen,
  • Fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya, az eMag támogatja munkavállalói számára a home office lehetőségét is az irodai munkavégzés mellett.

Milyen feladatokban számunk Rád?

  • Mind értékesítési, mind pedig beszerzési oldalon a teljes termék portfólió gondozása és naprakészen tartása,
  • Árazási és készletezési stratégiák alkotása és betartása,
  • Márka és termékportfolió piaci igényekhez történő kialakítása,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (Marketing, Logisztika, Pénzügy),
  • Értékesítési, jövedelmezőségi tervek valamit egyéb üzleti KPI-ok teljesítése,
  • Rendszeres tárgyalás és promóciók tervezése a beszállítókkal, a beszállítói partnerállomány bővítése, a beszerzési- és ártárgyalások menedzselése,
  • Piacelemzés, trendek felismerése, beszállító menedzsment.

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Közép- vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel (diploma előnyt jelenthet),
  • Van kereskedelmi vagy e-kereskedelmi tapasztalatod,
  • Magabiztos Excel ismerettel rendelkezel és az Outlook használata sem okoz gondot a számodra,
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás,
  • Jól átlátod a feladatokat, a priorizálás, határidők betartása nem okoz gondot számodra,
  • Analitikus és feladatorientált személyiség vagy,
  • Jól eligazodsz a számok világában,
  • Magabiztos, ambiciózus, proaktív személyiségnek tartod magad, akinek nem okoz problémát a dinamikusan változó környezet,
  • A kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség szerepel a repertoárodban,
  • A kihívásokat nem stresszként, hanem lehetőségként éled meg.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Mi fog történni, miután jelentkeztél?

  • Ha az önéletrajzod alapján szeretnénk Veled megismerkedni, első körben egy rövid telefonos beszélgetés várható a vállalat toborzási munkatársával
  • Ha Te is nyitott vagy a lehetőségre, akkor szeretnénk egy online interjúra meghívni Téged, ahol megismerkedhetsz részletesen a feladatokkal, hogyan néz ki majd egy napod, miért szeretnénk, hogy velünk dolgozz
  • Az egész kiválasztási folyamat online formában zajlik, hogy számodra is a legbiztonságosabb körülményeket tudjuk biztosítani