Termék marketing manager

  • Cég neve

    DIGI Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Több éves tapasztalattal rendelkezel a termék marketing világában vagy Telco területen? Te vagy az a személy, aki elszántságával végig kíséri a projektet és üzleti igényeket szem előtt tartó kereskedelmi és technológiai látásmóddal bírsz?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció NEKED szól!

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • ONT/ modemek életciklus management-je
  • Javaslatok készítése az új ONT/modemek bevezetésére, meglévő eszközök kivezetésére
  • ONT/modem software release management
  • Migrációs tevékenység előkészítése és lefolytatása
  • Kapcsolattartás a Network/technológiai területekkel az eszközöket érintő hibák, folyamatok, módosítási igények kapcsán
  • ONT/modem készlet előrejelzéshez input biztosítása – együttműködés a társterületekkel, az eszköz készletezés kapcsán

MIT VÁRUNK TŐLED?

  • Felsőfokú végzettség (Közgazdász, Kereskedelem, Marketing, Technológia vagy Műszaki terület)
  • Analitikus és stratégiai gondolkodásmód, ügyfélközpontúsággal kombinálva
  • Legalább 5 év termék marketing pozícióban eltöltött tapasztalat vagy telekommunikációs cégnél szerzett tapasztalat
  • Üzleti eredményeket szem előtt tartó kereskedelmi és technológiai látásmód
  • Asszertív kommunikáció és hozzáállás
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

ELŐNY

  • Projekt/program managementben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Fiatalos légkör, támogató csapat
  • Home office lehetőség
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Kommunikáció és PR