Termék-fejlesztőmérnök

  • Cég neve

    ANY Biztonsági Nyomda Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Fátyolka utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártott termékek és gyártási folyamatok fejlesztése és termékek tesztelése.
  • Aktuális fő és támogató folyamatok fejlesztésére irányuló projektekben való részvétel.
  • Fejlesztési tervezetek nyomon követése, kimutatások készítése az adott projektekről.
  • Megvalósíthatósági tanulmányok, kockázat elemzések, készítése.
  • Új termékekhez, a gyártási folyamathoz tartozó gyártási dokumentációk elkészítése, felügyelete, ellenőrzése, karbantartása.
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban.
  • Új gyártóberendezések és technológia megoldások alkalmazhatóságának vizsgálata és javaslata.
  • Támogatói folyamatok alkalmazhatóságának vizsgálata, adott területeken való alkalmazásának kidolgozása.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, minősített képesítések
  • Releváns szakmai tapasztalat (nyomdaipari, gyártásszervezői, műszaki területeken)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Strukturált gondolkodás, rugalmasság és eredményorientáltság
  • Hatékony kommunikációs és interperszonális készségek, asszertív megközelítés

Amit kínálunk

  • Felelős foglalkoztatóként jogtiszta feltételek
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Változatos és iparág-specifikus projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai és nyelvi képzések biztosítása
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások használata
  • Munkavállalói kedvezmények - önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, telefon előfizetői kedvezmény
  • Az aktív pihenéshez sportolási lehetőség, kulturális eseményekre szóló belépőjegyek

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az ANY Biztonsági Nyomda Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb biztonsági és üzleti nyomtatvány/kártyagyártó cége. A sok millió ember életvitelét megkönnyítő komplex termékek fejlesztésével célunk a mindennapok biztonságosabbá és kényelmesebbé tétele. Ügyfeleink igényeit teljes körűen kielégítő, okmánykibocsátást megvalósító komplex megoldások szállítását és bevezetését kínáljuk az egész világra kiterjedően.

"170 éve a biztonságos mindennapok szolgálatában"

Amennyiben szeretne csatlakozni hozzánk, a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja az önéletrajzát!