Termék és partner menedzser

  • Cég neve

    Tripont Foto Video Kft.

  • Munkavégzés helye

    1131 Bp., Reitter Ferenc u. 132.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, rendelések felvétele, árajánlatok, pályázatok elkészítése
  • Marketing akciókban való részvétel a Marketing csapattal való együttműködésben
  • Új termékek kiajánlása, és listázások előkészítése, ár listák készítése/felülvizsgálata
  • Készletfigyelés és előrejelzés, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Ár és kondíciós tárgyalások lefolytatása
  • Új beszállítók és termékek felkutatása, piacfelmérés
  • Forgalmi statisztikai adatok, kimutatások, táblázatok készítése

Elvárások

  • Közvetlen, magabiztos és asszertív fellépés, erős kereskedői véna
  • Értékesítésben vagy szolgáltatásban szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Fotó- és videótechnikai jártasság, alapvető termék- és márkaismeret
  • Angol nyelv középfokú ismerete írásban és szóban
  • MS Office alapos ismerete kiemeleten EXCEL
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Előnyt jelent

  • Stúdiótechnikai felszerelések gyakorlati ismerete, illetve fotós tapasztalat
  • VisionSoft Octopus kereskedelmi modul ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés
  • Dolgozói vásárlói kedvezmény
  • Rendszeres szakmai oktatás
  • Állatbarát munkahely

Egyéb információ:

Munkavégzés helye: 1131 Bp., Reitter Ferenc u. 132 "B" épület

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát

Céginformáció

A magyar piacon 30 éve meghatározó szerepet játszó, fotó és videó kereskedelmi cégünk Stúdió technikai világában otthonosan mozgó, megbízható és lelkes szakembert keres TERMÉK ÉS PARTNER MENEDZSER pozícióba.

(Bővebb információkat találhat rólunk a www.tripont.hu oldalon.)

A fényképpel ellátott önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével várjuk.