Baptista Tevékeny Szeretet Misszió logo

Terápiás/szociális munkatárs (Dunaújváros)

  • Cég neve

    Baptista Tevékeny Szeretet Misszió

  • Munkavégzés helye

    Dunaújváros

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Dunaújvárosi intézményünkbe kollégát keresünk

TERÁPIÁS / SZOCIÁLIS MUNKATÁRS

munkakör betöltésére.

Mit csinálunk mi?

  • Szervezetünk több mint 10 éve szociális szolgáltatások nyújtásával foglalkozik, nap mint nap törekszik arra, hogy még több szolgáltatást tudjon bevezetni országos szinten. Egyik ilyen újító mozgalmunk a nappali ellátó intézmények, az ÚJ Esély Központok létrehozása, amelyek az év minden napján várják a segítségre szoruló szenvedély-, illetve pszichiátriai betegeket.

Miről szól az állás?

  • Olyan ember illik a csapatunkba, aki nemcsak csoportfoglalkozásokat tud tartani több fő számára, hanem az egyéni esetkezelést is megoldja. Mindemellett az adminisztráció naprakész vezetése, továbbá a más szociális intézményekkel történő kapcsolattartás sem okoz gondot Neki.

Milyen személyiséget keresünk?

  • Hogyha céltudatosnak, innovatívnak, csapatjátékosnak érzed magad, aki határozott fellépésű, képes az önálló munkavégzésre és igénye van a további szakmai fejlődésre, illetve lehetőleg már rendelkezik szakmai tapasztalattal a szenvedély-és/vagy a pszichiátriai betegek ellátásban, akkor pontosan Te vagy a mi emberünk.
  • Rendelkezned kell az 1/2000 SzCsM rendeletben meghatározott felsőfokú végzettséggel (vagy ilyen végzettséget adó, folyamatban lévő tanulmánnyal)!
  • Olyan embert keresünk, aki megoldáscentrikus gondolkodásmódját felhasználva igyekszik úrrá lenni a váratlan, esetleg problémás helyzeteken.
  • Olyan munkatársat, aki asszertivitásának köszönhetően hatékonyan kommunikál munkatársaival és klienseivel egyaránt.
  • Olyan jelöltet, aki kreatív, nyitott, igazi újító szellem.
  • Olyan dolgozót, aki szeret csapatban dolgozni, de az önálló munkától sem riad vissza.

Miért szeretsz majd a BTESZ-nél dolgozni?

  • Egy nagyon jó csapat részese lehetsz. A siker kulcsa a csapat. Ahogy egyik vezetőnk mondja: „együtt még okosabbak vagyunk”  Számítunk az ötleteidre, a kreativitásodra. Rászánjuk az időt, hogy mindent megtanítsunk Neked, amit csak tudunk. A fontos döntésekben számít a véleményed. Egészen biztos, hogy nem fogsz unatkozni, hiszen részt veszel egy új nappali ellátó intézmény klienskörének a kiépítésében.  Mivel egy újonnan felépülő dolognak lehetsz a részese, így számtalan kihívással találkozhatsz, amelyek hozzájárulhatnak a szakmai fejlődésedhez. Persze képzések révén mi is biztosítjuk számodra, hogy a fejlődés ajtaja mindig nyitva álljon előtted.

Hol van az intézmény?

  • Az intézmény, ahol el kell majd látnod a feladataidat Dunaújvárosban található.

Mit kínálunk?

  • A fizetésed a közalkalmazotti bértáblán alapszik, ami alapbérből (bruttó 326 000 Ft) és ágazati pótlékból tevődik össze. Megbecsülést, folyamatos visszacsatolást biztosítunk a számodra, illetve továbbképzéseken való részvételedet is finanszírozzuk. Hogyha napi szinten utaznod kell hozzánk, akkor abban is költségtérítéssel támogatunk. Olyan családias, de ugyanakkor modern munkakörnyezetben végezheted nap mint nap feladataidat, amelyben igazán komfortosan érezheted magad.

Hogyan tudok jelentkezni?

Nem kell mást tenned, mint a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva elküldeni a következő dokumentumokat:

  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • iskolai végzettségeket igazoló dokumentumok másolata.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Szociális munkás