Hellmann Worldwide Logistics Kft logo

Tengeri szállítmányozási ügyintéző

  • Cég neve

    Hellmann Worldwide Logistics Kft

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Lőrinci utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Headset
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • tengeri export- és import küldemények önálló kezelése, ehhez kapcsolódó levelezés bonyolítása angolul és magyarul;
  • a megszervezett fuvarok teljes körű, pontos, adminisztrációja;
  • szállítási dokumentumok kiállítása, hajóstársaságoktól díjak lekérdezése, árajánlatkészítés;
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal, partnerirodákkal.

Elvárások

  • min. középfokú végzettség;
  • magabiztos kezelése MS Excel, Word, Outlook programoknak;
  • pontos, önálló munkavégzés;
  • magabiztos, aktív, minimum középfokú angol nyelvtudás;
  • időnként felmerülő stressz kezelése.

Előnyt jelent

  • ha van logisztikai közép-vagy felsőfokú végzettséged;
  • ha rendelkezel 1-3 év releváns szállítmányozási munkatapasztalattal;
  • ha van tengeri szállítmányozásban szerzett szakmai tapasztalatod;
  • ha az angol mellett ismersz további nyelveket is (pl. német).

Amit kínálunk

  • stabil és hosszútávú munkalehetőséget egy német hátterű multinacionális vállalatnál;
  • versenyképes bért;
  • kiszámítható munkaidőt;
  • bejelentett, szabályos foglalkoztatást;
  • szakmai fejlődési lehetőséget;
  • a munkavégzéshez szükséges eszközöket;
  • szakmai támogatást nehéz helyzetekben;
  • összetartó, fiatal csapatot és kellemes munkahelyi légkört;
  • frissen felújított, tágas, fényes irodát lazy roommal;
  • hetente gyümölcsnapot, és az irodában mindig van kávé, tea;
  • a munkába járás támogatását;
  • rendszeres csapatépítő programokat;
  • kutyabarát irodát;
  • egészségbiztosítást (széleskörű járóbetegellátást, éves szűrővizsgálatokat, fogászati ellátást valamint ügyeleti ellátást magánkórházban);
  • a piaci átlagnál magasabb összegű havi SZÉP-kártya feltöltést a próbaidő lejártát követően (a mindenkor hatályos Cafeteria-szabályzatunk szerint);
  • a biciklizés szerelmeseinek zárható kerékpártárolót és zuhanyzót;
  • próbaidő lejárta után lehetőséget az éppen futó német nyelvtanfolyamokhoz való csatlakozásra.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

A Hellmann Worldwide Logistics-nél 173 országban,  264 irodában több mint 12 300 munkatársunk dolgozik. Hála a folyamatos fejlesztéseknek, a cégcsoport 1871-es alapítását követően hamar vált a szállítmányozási piac egyik vezető szereplőjévé. Magyarországon 2001 óta vagyunk jelen, szolgáltatásaink a klasszikus speditőrtevékenységen túl kiterjednek a közúti, vasúti, tengeri és légi szállítmányozásra is.

Ezúttal a vecsési székhelyű magyar csapatunkba keresünk
tengeri szállítmányozási ügyintéző kollégát, teljes munkaidőbe, irodai munkavégzéssel.

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva.