Tengeri szállítmányozási ügyintéző

  • Cég neve

    ''HAPP'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Tengeri és vasúti FCL export és import irányú szállítmányozási feladatok lebonyolítása
  • Specifikációk tisztázása ügyfelekkel és alvállalkozókkal
  • Megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • Árképzési és értékesítési kollégákkal való együttműködés a magas színvonalú ügyfélélmény érdekében
  • Fuvarlevelek kiállítása, teljes körű adminisztráció a szállítmányozási feladatok elvégzése során
  • Számlázás és reklamációk intézése

Elvárások

  • Magabiztos, tárgyalóképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
  • Tengeri szállítmányozás területén szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Napi 8 órás ( teljes munkaidő) munkavégzés, cégünk Biatorbágyi irodájában
  • Microsoft Word és Excel ismerete, rutinos napi szintű használata
  • Betanulást követően a vállalatirányítási rendszer, illetve online booking rendszerek önálló használata
  • Magasszintű ügyfélszemlélet
  • Ügyfélportfólió kezelésének képessége ( az értékesítési kollégákkal együtt)

Előnyt jelent

  • Az angolon kívül egyéb idegen nyelv(ek)en is beszélsz
  • Szereztél tapasztalatokat komplex szervezést igénylő feladatokban
  • Dolgoztál már vállalatirányítási rendszerben ( Transorg )

Amit kínálunk

  • Támogató, "Szerethető Munkahely" díjas környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil pénzügyi háttér, kiszámíthatóság
  • Nagyon jó légkör, egy fiatal csapatban
  • Korrekt vezetés, családiasság, emberközpontúság

Céginformáció

A HAPP Kft. Nyugat-Magyarország meghatározó szereplője mind árufuvarozásban, mind a szállítmányozás területén. Immáron a Veszprém melletti Márkón és Biatorbágyon is működik irodánk.
Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, több mint 30 éves vállalatként, biztos anyagi hátteret és hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk kollégáinknak. Nemzetközi flottánk az Európai Unió minden országát bejárja. Tapasztalt és szakképzett pályakezdő munkatársakat is alkalmazunk munkaköreinkben.

Csatlakozz a HAPP csapatába, ahol
  • a szállítmányozást A-Z-ig értjük és lehető legmagasabb színvonalon végezzük,
  • egy szakmailag 100%-ban elhivatott emberekkel teli, fejlődő világba fogsz belépni,
  • gondolkodást igénylő feladatokkal találkozol nap mint nap, ami Téged is feltölt,
  • bátran beszélgethetsz a tulajdonosokkal, hiszen ebben a ’családban’ mindenki véleménye számít.
Mert a HAPP-nál A MUNKATÁRSAKKAL EGYÜTT építjük a következő 30 évet.