Tengeren túli szállítmányozási ügyintéző

  • Cég neve

    ADAM TRANSPORT SERVICES Kft.

  • Munkavégzés helye

    1186 Budapest, Besence utca 9.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • export és import szállítások szervezése, nyomon követése;
  • a szállításokhoz kapcsolódó számlák ellenőrzése;
  • megbízókkal, alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás;
  • lokális fuvarfeladatok ellátása;
  • a szállítások teljeskörű adminisztrációja.

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség;
  • középszintű szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás, melyet a munkavégzés közben használni is kell;
  • jó problémakezelő- és megoldó képesség;
  • hatékony időbeosztás;
  • dinamikus, nyitott, oldott személyiség;
  • ügyfélorientáltság, empatikus képesség;
  • önálló, proaktív és logikus gondolkodás.

Előnyt jelent

  • szállítmányozói szakterületen szerzett tapasztalat;
  • logisztikai végzettség vagy tapasztalat;
  • környékbeli lakóhely.

Amit kínálunk

  • szakmai kihívást, változatos munkakört és nagyfokú önállóságot biztosítunk;
  • hosszútávon számítunk a kollégáinkra;
  • jó hangulatú, összetartó csapatot alkotunk, akik magas szintű szakmai támogatást adnak;
  • fiatalos, modern, de családias hangulatú munkahelyen dolgozunk;
  • határozatlan idejű szerződés, napi 8 órás munkakör, fix bérezés;
  • könnyen megközelíthető XVIII. kerületi munkavégzési helyet kínálunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Nemzetközi szállítmányozási cégként légi, tengeri, vasúti és közúti szállítások szervezésével foglalkozunk. Ügyfeleinknek komplex logisztikai megoldásokat nyújtunk egy szállítás kezdetétől egészen a végéig.
Mindig keressük az új megoldásokat, ezért fontos számunkra a kreativitás, az a fajta gondolkodásmód, amikor az újra, a jobbra törekszünk, éppen ezért nagyon nagy figyelmet fordítunk munkatársaink képzettségére és folyamatos fejlesztésére.
Munkánk és csapatunk is sokszínű, jó hangulatban telnek a napjaink, ami nagyon sokat számít nekünk, vigyázunk erre az értékre és folyamatosan ápoljuk.

Amennyiben látsz fantáziát a fenti munkakörben és hosszú távon is el tudnád magad képzelni ebben a pozícióban, kérünk, hogy a JELENTKEZEM gombra kattintva küldd el nekünk fényképpel ellátott, fizetési igényt tartalmazó önéletrajzodat!

Bízunk benne, hogy hamarosan személyesen is találkozhatunk!