Temetési ügyintéző

  • Cég neve

    A.K.S.D. Kft.

  • Munkavégzés helye

    4032 Debrecen, Benczúr Gyula utca 6.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

• gondnoki feladatokkal kapcsolatos ügyintézés;
• temetések teljeskörű ügyintézése;
• kapcsolattartás az ügyfelekkel;
• kapcsolattartás az ügymenettel kapcsolatos szolgáltatókkal, szervezetekkel;
• feladathoz kapcsolódó dokumentumok, nyilvántartó és számlázó programok vezetése és kezelése;
• jogszabály változások követése;
• szoros együttműködés a kapcsolódó területek munkatársaival

Elvárások

• középfokú végzettség;
• adminisztratív/ügyfélszolgálati munkakörben szerzett      tapasztalat;
• felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek;
• ügyviteli rendszerek gyors elsajátítása;
• megbízhatóság, pontosság, precizitás.

Előnyt jelent

• 1-3 év ügyfélkezelésben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nagyvállalati környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Stabil fizetés

Céginformáció

Alapvető céljaink 1992 óta változatlanok: számunkra legfontosabb a minőségi munkavégzés, vevőink elégedettsége, valamint környezetünk védelme és megóvása. Fő tevékenységünk a hulladékgazdálkodás, emellett üzemeltetjük a debreceni és a józsai Köztemetőt.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezését szakmai önéletrajza csatolásával 2024.05.06-ig küldje el részünkre.