Teljeskörű könyvelő

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk több évtizedes múlttal rendelkező, az informatika szolgáltatási üzletágban országosan piacvezető cég.

Elengedhetetlen számukra a belső folyamatok fejlesztése, illetve a kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, a stratégia kialakítása.

Partnereik között Magyarország top 500 cégei találhatóak, így nagy értékű és komplex projekteken van lehetősége dolgoznia az új kollégának.

Csatlakozzon pénzügyi csapatukhoz, Budapest belvárosában az alábbi pozícióban:

Főbb feladatok, munkák:

  • Önálló könyvelési feladatok operatív elvégzése - beérkező/kimenő számlák, banki, pénztári bizonylatok, főkönyvi feladások (munkabér, értékcsökkenés, tárgyi eszközzel kapcsolatos tételek) kontírozása, ügyviteli programban történő rögzítése, könyvelése,
  • Bérszámfejtés (ki és bejelentések kezelése, járulék bevallás készítése, bérköltségek és járulékok főkönyvi könyvelése és egyeztetése, bérek és járulékok utalásának előkészítése, munkaszerződések, szabadságok nyilvántartása),
  • Számviteli bizonylatok ellenőrzése, rendszerezése,
  • Analitikus nyilvántartások és főkönyv rendszeres egyeztetése,
  • Kintlévőség folyamatos figyelése, fizetési felszólítások kiküldése,
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás és tárgyi eszköz könyvelés ellenőrzése,
  • Készletnyilvántartás és készlet könyvelések ellenőrzése,
  • Projekt bevételek és költségek elszámolásának, könyvelésének és dokumentumainak ellenőrzése,
  • Adókalkulációk és adóbevallások készítése (áfa, társasági adó, iparűzési adó, cégautó adó, rehabilitációs hozzájárulás),
  • Statisztikai jelentések elkészítése,
  • Havi főkönyvi zárás, főkönyvet alátámasztó analitikák készítése, egyeztetése, havi mérleg, eredmény-kimutatás készítése,
  • Éves beszámoló készítése és közzététele.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség,
  • Legalább 5 éves teljeskörű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Számviteli és adózási jogszabályok magabiztos, naprakész ismerete, változások nyomon követése,
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Igényesen kialakított, jól megközelíthető munkahely Budapest belvárosában,
  • Stabil, kiszámítható jövőkép egy jó anyagi helyzetben lévő cégnél,
  • Kiváló fizetési morál,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, Nyugodt munkakörülmények,
  • Jól felszerelt, modern irodai környezet,
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Informatikai cégnél szerzett tapasztalat,
  • Munkaügyi, bérszámfejtési tapasztalat,
  • Adótanácsadói képesítés.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Közgazdász

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület - belváros
  • Munkaidő: hétfőtől - péntekig 9.00-17.00 óráig
  • Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!