Telesales munkatárs

  • Cég neve

    Secret Control GPS Kft.

  • Munkavégzés helye

    1203 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 178e Ft havi bér Jutalék

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Telefonon keresztüli igényfelkeltés, időpont egyeztetés kereskedőknek (hideg hívások)
  • Meglévő ügyfeleknek többletszolgáltatás értékesítés
  • Kereskedők, területi vezetők munkájának támogatása
  • Új ügyfelek, partnerek felkutatása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Szervezési, koordináló feladatok

Elvárások

  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Ügyfél- és értékesítés-orientált hozzáállás
  • Kifogáskezelésben jártas személyiség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Munkalehetőséget egy, a piacon elismert és stabil pozíciót betöltő, dinamikusan fejlődő magyar cégcsoportnál
  • Versenyképes jövedelem (alap + jutalék)
  • Folyamatosan bővülő üzleti lehetőségeket
  • Érdekes, változatos feladatokat
  • Egy fiatalos, jó hangulatú csapatot
  • Modern munkahelyi környezetet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Ha úgy érzed nálunk a helyed, jelentkezz fényképes, magyar nyelvű önéletrajzoddal a nettó jövedelemigényed megjelölésével a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.