Telesales munkatárs

  • Cég neve

    DFT-Hungária Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1135 Budapest, Szegedi út

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Üzleti ügyfelek részére új szolgáltatások értékesítése telefonon keresztül
  • Adatbázis alapján, telefonon keresztül történő potenciális üzleti ügyfelek feltérképezése (hideghívás)
  • Telefonos egyeztetés alkalmával az ügyfél igények figyelése, felmérése
  • Értékesítői csapattal való együttműködés, tájékoztatás az ügyfelek visszajelzéseiről
  • Adminisztratív feladatok ellátása (pl: adategyeztetés és ellenőrzés elvégzése)

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Hiteles és meggyőző kommunikáció
  • Lelkes, tenni akaró hozzáállás
  • Tud és szeret értékesíteni
  • Legalább fél éves releváns tapasztalat
  • Nyitott, közvetlen személyiség
  • Kép önmagát is motiválni

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Fix fizetés mellett, jutalékos rendszer
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Képzések, belső fejlesztések a munkatársak számára
  • Előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus, összetartó, elhivatott csapat
  • Könnyen megközelíthető iroda
  • Minden szükséges munkaeszköz a munkavégzéshez (telefon, laptop, gépjármű)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát

Céginformáció

Szervezetünk, amely 25 éve működik a felnőttképzés területén, junior értékesítő munkatársat keres. Célunk, hogy minél több cég, civil szervezet, egyház, oktatási intézmény, illetve állami szervezet ismerje meg a következő években tervezett humánfejlesztési projektjeinket az ország egész területén.

Mottó: Pozitivitás, lendület, munkaalázat, „nincs lehetetlen”

Amennyiben szeretne hozzánk csatlakozni, a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, a nettó bérigény feltüntetésével várjuk. Köszönjük szépen!