Telesales Képviselő

  • Cég neve

    Szentkirályi Magyarország

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Egész évben várjuk jelentkezésed, amennyiben az értékesítés területén szeretnél fejlődni és karriert építeni.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Junior Telesales Képviselő
pozícióba

Főbb feladatok, munkák

  • Íme azok a feladatok amik rád várnak :
  • A vállalat termékeinek értékesítése, már szerződött partnereink részére;
  • Promóciók kommunikálása;
  • Minőségi partnerkiszolgálás;
  • Meglévő és új ügyfelek szakszerű, pontos tájékoztatása;
  • Kimenő hívások kezdeményezése;
  • Segítségnyújtás az érdeklődőknek;
  • Kimenő és bejövő hívásokon keresztül dedikált ügyfélkör menedzselése;
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés;
  • A fentiekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Mikor jelentkezz?
  • Ha az értékesítés területén építenél karriert;
  • Ha jól kommunikálsz;
  • Ha határozott vagy és úgy érzed az értékesítés a Te szupererőd;
  • Ha felhasználói szinten kezeled a számítógépet, és az Excel-t (MS Office);
  • Ha a középfokú végzettséget már megszerezted;
  • Szakmai tapasztalat nem szükséges, de a motiváció és tenni akarás létfontosságú!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Telefonos értékesítésben/call centerben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Mi az ami megkülönböztet minket másoktól?
  • 8 órás munkavégzés, ritkán túlórázunk, de erről mindig időben értesülünk.
  • Átlag feletti, 100%-ban bejelentett jövedelem, magas alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Versenyképes juttatási csomag (cafetéria)
  • Színes, sokrétű munka, ezáltal a szakmai tudás is széleskörű;
  • Összetartó, fiatalos csapat és vezető
  • Jó munkahelyi légkör
  • Változatos feladatkör
  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési és előrelépés lehetőség

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest, Helsinki út 121.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Online értékesítés
  • Értékesítési munkatárs