Telesales értékesítő

  • Cég neve

    BERTIS HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Magyar felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A vállalat termékeinek értékesítése, már szerződött partnereink részére
  • Adatbázis alapján, telefonon keresztül történő potenciális üzleti ügyfelek feltérképezése (hideghívás)
  • Telefonos egyeztetés alkalmával az ügyfél igények figyelése, felmérése
  • Értékesítői csapattal való együttműködés, tájékoztatás az ügyfelek visszajelzéseiről
  • Adminisztratív feladatok ellátása (pl: adategyeztetés és ellenőrzés elvégzése)

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Hiteles és meggyőző kommunikáció
  • Nyitott, közvetlen személyiség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Udvarias, türelmes, optimista hozzáállás

Előnyt jelent

  • Telefonos értékesítésben/call centerben szerzett tapasztalat
  • B kategoriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes, jogtisztán bejelentett, pontos bérezés
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • 1-műszakos munkarend
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (telefon, autó)
  • Szakmai és egyéni fejlődés (kurzusok és tanfolyamok)
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy megbízható hátterű, több, mint 30 év tapasztalattal rendelkező vállalatnál

Céginformáció

Megbízható hátterű, több, mint 30 év tapasztalattal rendelkező vállalat. Cégünk erdélyi székhelyű, 1992 óta működő vállalkozás. Az elmúlt több, mint 30 év alatt a húsiparban, élelmiszer-kereskedelemben, valamint a vendéglátásban működő cégcsoport. Megbízható, elkötelezett csapatunk jelenleg 6 cégben, 1300 munkavállalóból áll. Mottónk: Minőség, mindig! A magyar piacon 3 éve vagyunk jelen. 250 partnerrel és több, mint 400 munkaponttal rendelkezünk, telephelyünk Dunakeszin található. További információ cégünkről a következő weboldalon érhető el: www.bertis.hu

A "Jelentkezem" gombra kattintva töltse fel fényképes önéletrajzát.