DHL Freight Hungary Forwarding and Logistics LLC logo

Telesales értékesítési ügyintéző

  • Cég neve

    DHL Freight Hungary Forwarding and Logistics LLC

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest, BUD Nemzetközi Repülőtér, DHL épület (264)

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A DHL FREIGHT Európa egyik legnagyobb közúti szállítmányozója TELESALES ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ kollégát keres főállású munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák

  • A DHL Freight szolgáltatásainak értékesítése
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Ajánlatok kiadása, nyomon követése
  • A Telesales portfólió fejlesztése és karbantartás az éves célkitűzések teljesítéséhez
  • Fogyasztói igények felmérése, értékelése
  • Hideg és meleghívások indítása
  • A mindenkor használatos árkalkulációs és CRM rendszerek használata
  • Szoros együttműködés az Ügyfélszolgálati csoporttal az ügyfél megrendelések, aktivitások és igények nyomon követesével
  • Az ügyfélkör fejlesztéséhez szükséges targetlisták folyamatos bővítése, karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Logisztika területén szerzett tapasztalat előny
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Jó csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés részben home-office lehetőséggel

Egyéb információ

  • 1185 Budapest, Nemzetközi Repülőtér, DHL épület (264), XVIII. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.