Telesales Bankár (személyi hitel)

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

    Országosan bárhonnan pályázható - Budapest, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Szeretnél olyan szolgáltatást értékesíteni, amire tényleg van igény?
Tervezhető alapfizetésért, kiemelkedő jutalékért és évente négy bónuszért?

Olvass tovább, tudd meg a részleteket!

Partnerünk 10 éve stabilan működik a pénzügyi szolgáltatások közvetítésének piacán.
Vezető banki, pénzügyi partnerekkel dolgozik.
Munkatársai büszkék, mert kiváló termékpalettájuk és rengetek elégedett ügyfelük van.

Új hiteltermék értékesítéséhez keresnek országos munkavégzéssel csapattagokat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • A cégcsoport adatbázisából személyi hitel érdeklődők akvizíciója hideg hívás technikával
  • Különböző online platformokon érdeklődő ügyfelek tájékoztatása a személyi hitel kondíciókról, részükre kalkuláció és előszűrés készítése
  • Kapcsolattartás a mobilbankár hálózattal
  • Adminisztráció pontos elvégzése CRM rendszerben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább egy év tapasztalat Telesales munkakörben vagy Mobilbankárként
  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Dinamikus, ügyfél-orientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony, fix alapfizetés, kiemelkedő jutalék és évente négyszeri bónusz lehetőség
  • Folyamatosan bővülő és frissülő adatbázis
  • Home Office lehetőség
  • Rendszeres képzés
  • Családias légkör

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pénzügyi értékesítésben szerzett tapasztalat
  • MNB hatósági vizsga

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye, ideje: Országosan végezhető, Home Office