Telepvezető-helyettes

  • Cég neve

    MÉH ZRT.

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr, Sashegy

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A MÉH Zrt. Győr-Sashegy telepére kollégát keresünk telepvezető-helyettes/raktáros munkakörbe.
Feladatok:
- a telep irányítása, a telep munkájának szervezése
-logisztikai feladatok megszervezése
-telepi készlet folyamatos nyomon követése
-a beérkező hulladék átvétele és kontrollja
-nyilvántartások vezetése és ellenőrzése
-kiszállítási folyamatok nyilvántartása és kontrollja

Az állás betöltéséhez önéletrajz megküldése szükséges, amelyben kérjük feltüntetni a bérigényt is.

Elvárások

Szakirányú végzettségek, hulladék-gazdálkodással foglalkozó munkahelyen szerzet tapasztalat, hulladék fajták ismerete, vezetői tapasztalat megléte előnyt jelent.