Telepvezető helyettes / Gyakornok

  • Cég neve

    ''OLIVIA'' Kft

  • Munkavégzés helye

    2364 Ócsa Székes major 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • termelés/dolgozók napi szintű koordinációja – munkaszervezés,
  • termeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • jelentések, elemzések, kimutatások készítése a termelésről,
  • kísérletek tervezése, kivitelezése, fejlesztési irányok meghatározása.

Elvárások

  • agrár felsőfokú végzettség,
  • MS Office ismeret felhasználói szinten,
  • önálló munkavégzés képessége,
  • hatékony és pontos munkavégzés,
  • dolgozni / fejlődni akarás,
  • jó szervezőkészség,
  • terhelhetőség fizikálisan és mentálisan.

Amit kínálunk

  • stabil munkahelyi háttér,
  • nyugodt, fiatalos légkör,
  • fejlődési lehetőség,
  • kiemelkedő bérezés betanulás után.

Céginformáció

Az
Olivia Kft.
mint a svájci Delimpex cégcsoport leányvállalata,
a nyúlhús termékek vezető gyártója és világpiaci értékesítője,
ambiciózus személyiséget keres,
aki kész támogatni cégét további fejlődésében

munkatársat keres

A magyar és angol vagy német nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzokat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Adatkezelési tájékoztatás

A jelentkezésben megadott adatait a meghirdetett pozícióra való jelentkezések nyilvántartása és adminisztrációja céljából, a jogos érdekeink alapján kezeljük. A meghirdetett pozícióra való felvétel hiányában a felvétellel kapcsolatos döntést követően az adatokat haladéktalanul töröljük, kivéve, ha jelentkezésében, vagy utóbb hozzájárulását adja szakmai anyagának a felvételi eljárás végét követő 1 évig történő tárolásához, későbbi munkalehetőség felkínálása céljából. Az adatkezeléshez való hozzájárulását erre irányuló kifejezett nyilatkozattal adja meg; hozzájárulását bármikor jogosult visszavonni.