Telepítésvezető

  • Cég neve

    LOG-X Systems Kft.

  • Munkavégzés helye

    1152 Budapest, Városkapu utca 14.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Automata raktárrendszerek telepítésének, szerelésének koordinálása
  • A telepített rendszerek időszaki karbantartása, javítása
  • Értelmezi a technológiai előírásokat
  • Az elvégzett munkafeladatok ellenőrzése és rögzítése, beszámolás a felsőbb vezetőnek
  • Elkészíti a telepítésben dolgozók munkabeosztását
  • Az általa felügyelt részegység munkájának összehangolása a többi munkacsoporttal
  • Az általa felügyelt helyszínen a biztonságos munkavégzés megvalósulásának ellenőrzése;
  • Nyilvántartások és beszámolók készítése
  • A munkakörben rendszeresen előfordul vidéki és külföldi több napos munkavégzés

Elvárások

  • Középfokú végzettség, Felsőfokú végzettség előny
  • 5+ év gyártásban, telepítésben
  • MS Office programok ismerete
  • Alap színtű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való helytállás

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Kreativitás

Amit kínálunk

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Közvetlen kapcsolat az ügyvezetéssel
  • Folyamatosan fejlődő, bővülő, stabil háttér
  • Érdekes projektek, a világ bármely részén
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes feladatok

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk, a LOG-X Systems Kft., dinamikusan fejlődő 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat, amely intralogisztikai - üzemen/épületen belüli anyagmozgatási és raktározási - termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Az általunk gyártott szállítópálya rendszereinket, automatizált kisáruraktárainkat, valamint vevőspecifikus raktári megoldásainkat elsődlegesen európai vevőink, illetve belföldi partnereink részére értékesítjük.
Budapest XV. kerületében, az M3 autópálya bevezetőjénél található új telephelyünkön zajlik a munkatársaink évtizedes tapasztalatán alapuló fejlesztés, a CAD/CAM rendszerrel támogatott tervezés és a legmodernebb CNC technológiát felmutató gyártás, mely vevőink számára kiemelkedő minőséget garantál. Igény esetén képzett szakembereink biztosítják a projektek helyszíni kivitelezését, illetve biztosítanak flexibilis szervízszolgáltatásokat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!