Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság logo

Telephelyvezető

  • Cég neve

    Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    8900 Zalaegerszeg, Külső-Kórház utca 2.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

100 férőhelyes pszichiátriai ellátást biztosító Margaréta Otthon Zalaegerszeg telephelyen biztosítja az Alapító Okiratban, Szervezeti- és Működési Szabályzatban, Szakmai Programban meghatározott alaptevékenységek ellátását, gondoskodik a jogszabályok, szabályzatok, protokollok betartásáról, betartatásáról. A telephelyvezető vezeti, szervezi felügyeli, ellenőrzi az ellátottakkal kapcsolatos ápolási, gondozási és mentálhigiénés tevékenységet, a telephely dokumentációs rendjét, teljesíti az adatszolgáltatásokat, és gondoskodik a közegészségügyi és járványügyi szabályok betartatásáról.100 férőhelyes pszichiátriai ellátást biztosító Margaréta Otthon Zalaegerszeg telephelyen biztosítja az Alapító Okiratban, Szervezeti- és Működési Szabályzatban, Szakmai Programban meghatározott alaptevékenységek ellátását, gondoskodik a jogszabályok, szabályzatok, protokollok betartásáról, betartatásáról. A telephelyvezető vezeti, szervezi felügyeli, ellenőrzi az ellátottakkal kapcsolatos ápolási, gondozási és mentálhigiénés tevékenységet, a telephely dokumentációs rendjét, teljesíti az adatszolgáltatásokat, és gondoskodik a közegészségügyi és járványügyi szabályok betartatásáról.

Elvárások

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • büntetlen előélet
  • cselekvőképesség
  • erkölcsi bizonyítvány
  • magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező személy, illetve bevándorolt vagy letelepedett

Elvárt végzettség/képesítés:

  • felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Szociális gondoskodás, m.n.s., Szakirányú egyetem/főiskola 1/2000.(I.7.) SzCsM. rendelet 3. sz. mellékletében előírt szakképzettség

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

  • nyilatkozat benyújtása, miszerint a pályázatot a pályázati elbírálásban részt vevők megismerhetik.
  • nyilatkozat csatolása, hogy hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez
  • nyilatkozat csatolása, hogy a Kjt. 41. § (1)-(2) bekezdésében szereplő feltételeknek megfelel, figyelemmel a Szociális igazgatásról és szociális ellátásokról szóló 1993. évi III. törvényben foglaltakra.
  • nyilatkozat benyújtása, hogy a pályázat elnyerése esetén a Kjt. 20. § (2 a) bekezdésben foglaltakat tudomásul veszi.
  • 3 hónapnál nem régebbi, a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20. § (2). bek. szerinti speciális erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozat benyújtása arról, hogy nem áll cselekvőképességet érintő gondnokság alatt.
  • a telephely vezetésére és a szakmai munkára vonatkozó program benyújtása

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • motivációs levél
  • fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • szakmai gyakorlat hitelt érdemlő igazolása
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

Jogviszony létesítés feltételei:

  • a vezető beosztás ellátására megbízást az kaphat, aki a munkáltatóval közalkalmazotti jogviszonyban áll vagy a megbízással egyidejűleg közalkalmazotti jogviszonyba kinevezhető. A vezetői megbízás határozott időre, 5 évre szól.

Előnyt jelent

"B" kategóriás járművezetői engedély
Vezetői szakmai tapasztalat

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

- Döntési képesség (alap)
- Érzelmi intelligencia (alap)
- Cél- és feladat-orientáltság (vezetői)

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű, közalkalmazotti jogviszony
  • általános munkarendben, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • az illetmény megállapítására a Kjt. és a 257/2000. (XII. 26.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók

Céginformáció

A Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság központi szerve és vármegyei kirendeltségei látják el az állami fenntartású szakosított szociális és gyermekvédelmi intézmények fenntartói feladatait.
Célkitűzésünk, hogy segítsük a gyermekeknek és a fiataloknak a társadalomba való visszailleszkedését, a gondjainkra bízott gyermekek esélyegyenlőségét biztosítsuk, valamint támogassuk az időseket és a fogyatékkal élőket.
Munkatársaink elhivatott és empatikus hozzáállása biztosítja, hogy az intézményeinkben élők minden körülmények között megőrizhessék személyiségük autonómiáját és emberi méltóságukat.
Munkánk során együttműködünk minden, a szociális és gyermekjóléti, gyermekvédelmi területen működő önkormányzattal, egyházi és alapítványi intézménnyel, civil kezdeményezéssel.

A "Jelentkezem" gombra történő kattintást követően kérem csatolja fényképes, szakmai önéletrajzát és a szükséges dokumentumokat.