Manpower Munkaerő-Szervezési Kft. logo

Telephelyvezető

  • Cég neve

    Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

  • Munkavégzés helye

    7630 Pécs

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Alkatrészek és szerviz értékesítése
  • Ügyféllátogatás (Baranya, Somogy és Tolna vármegye)
  • Vásárlói igények alapján testre szabott ajánlatok készítése, utókövetése
  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel, vásárlóinkkal
  • Vevői megrendelések gondozása, utókövetése, számlázása
  • Beérkező online és telefonos információkérések kezelése, szakmai tanácsadás
  • Az értékesítési folyamathoz kapcsolódó ügyviteli, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Készletgazdálkodásban való aktív részvétel

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (érettségivel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat, erős kereskedői attitűd
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata
  • Precíz, pontos és lelkiismeretes munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés
  • Jó kommunikációs érzék
  •  Elsősorban Pécs, vagy környéki lakhely

Előnyt jelent

  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • AXAPTA program ismerete

Amit kínálunk

  • Céges autó magánhaszálatra is
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Versenyképes jövedelem, év végi bónusz
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés

Céginformáció

Partnerünk építőipari és földmunkagépek kereskedelmével, szervizelésével és bérbeadásával foglalkozik. Stabil hátterű cég, ahol a családi és nemzetközi vállalatok előnyei egyesülnek.

Megbízásukból keresünk Telephelyvezető munkatársat!