Telephelyvezető

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Somogy megye

  • Egyéb juttatások

    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk a közraktározási piac jelentős szereplője.

Országosan több telephellyel rendelkezik, saját tárolókapacitással, művi közraktározási rendszerével és színvonalas szolgáltatásaival áll ügyfelei rendelkezésére.

Főbb tevékenysége a mezőgazdasági termények raktározása, tárolása, melyhez az ország nagy részét lefedő telepi kapacitással rendelkezik.

A marcali telep 1993. óta áll a termelők, kereskedők rendelkezésére a mezőgazdasági tárolás piacán.

Számukra keresünk új munkatársat marcali telephelyükre a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Mezőgazdasági termények raktározásának, tárolásnak, kiadásának megszervezése a marcali telephelyen
  • A telep működésének irányítása
  • Munkaszervezés, a dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • A betárolt termények ellenőrzése, minősége megőrzésének biztosítása
  • Minőségbiztosítási, tűz- munkavédelmi és biztonsági előírások betartatása
  • Új üzleti partnerek felkutatása, kapcsolattartás a partnerekkel, központi irányítással

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (agrár és/vagy műszaki)
  • Hasonló munkakörben szerzett vezetői és szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, minőség központúság, nyitott és határozott személyiség
  • Dinamikus, meggyőző fellépés, sikerorientált hozzáállás
  • Jó szervezőkészség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Amit kínálunk:

  • Megfelelő bérezés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható vállalatnál
  • Cafetéria juttatás
  • Önkéntes magánnyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás
  • Munkába járás költségtérítése
  • Gépjármű hivatalos célú használatának költség elszámolása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló szakterületen szerzett több éves vezetői gyakorlat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Környékbeli lakhely

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Somogy vármegye, Marcali
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el bruttó bérigénnyel megjelölt lehetőleg fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, és végzettségét igazoló bizonyítványok másolatát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!