Telephelyi szervizszerelő (Szolnok)

  • Cég neve

    'AXIÁL' Kft.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Nagysándor József út 26.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Az AXIÁL Kft. az egyik legnagyobb hazai mezőgazdasági- és építőipari gépek forgalmazójaként bajai székhellyel az ország 19 pontján tevékenykedik. A mai, modern mezőgazdasági gépek a technológia csúcsát képviselik. A mezőgazdasági termelés szempontjából fontos, hogy ezeknek a termelőeszközöknek az állás ideje minimális legyen. A felgyorsult piaci környezetnek megfelelve küldetésünk, hogy partnereink szerviz igényére gyors és szakszerű megoldást kínáljunk, így az alábbi pozícióba keressük új kollégánkat:

Feladatok:

  • telephelyre érkező mezőgazdasági gépek szervizelése és javítása
  • kiemelt feladat a vágóasztalok összeszerelése
  • új gépek átadásra történő felkészítése
  • használtgépek felújítása, javítása
  • munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele
  • munka dokumentálása e-munkalapon
  • műhely rendjének fenntartása
  • mobil szervizesek munkájának segítése a műhelyben és a helyszínen

Elvárásaink:

  • mezőgazdasági gépszerelői, autószerelői vagy autóvillamossági végzettségű
  • erő- és munkagépek, esetleg építőipari, személy- és tehergépjárművek javításában szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítványa van

Előnyt jelent:

  • diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban szerzett jártasság
  • elektrotechnikában, hidraulikában való gyakorlottság
  • targoncavezetői gyakorlat, érvényes bizonyítvány (3324, 3315)
  • teleszkópos rakodógép (Manitou) kezelésében szerzett gyakorlat, érvényes gépkezelői bizonyítvány (4511)
  • önálló ügyfélkezelési és szerelői tapasztalat
  • számítógépes felhasználói szintű ismeret

Amit kínálunk:

  • korszerű, jól felszerelt szervizműhely
  • magas minőségű munkaruházat és védőfelszerelés
  • modern kommunikációs eszközök, melyek segítik a hatékony munkavégzést
  • Cafeteria, étkezési támogatás, dolgozói kedvezmények
  • céges rendezvények
  • teljes körű betanítás
  • folyamatos mérnöki támogatás a háttérből
  • szakmai fejlődés: oktatások, továbbképzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Autóvillamossági szerelő

Kérjük, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el! Köszönjük!