Telephelyi Raktárvezető

  • Cég neve

    Vajda Real Estate Kft.

  • Munkavégzés helye

    7020 Dunaföldvár

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Késztermék, alapanyag, segédanyag, göngyöleg raktározás felügyelete
  • A raktári napi operáció folyamatos felügyelete, pontos, megfelelő be/kiszállítások biztosítása
  • Raktári dolgozók munkájának vezetése, támogatása, ellenőrzése, fejlesztése
  • Raktári operáció során felmerülő problémák kivizsgálása, megoldása
  • Logisztikai folyamatok optimalizálása, telephelyek közötti szállítás irányítása, optimalizálása
  • Társosztályok kapcsolódó folyamatainak támogatása és munkafeltételek biztosítása
  • Minden reklamáció és kárigény haladéktalan ügyintézése
  • Tárolási helyek meghatározása, ellenőrzése, a raktári layout rendszeres felülvizsgálata
  • Targoncák, munkagépek és egyéb eszközök állapotának megőrzése, karbantartásának szervezése
  • A raktári terület rendezettségének biztosítása, raktár területén tárolt készletek felügyelete
  • Munka- és tűzvédelmi, illetve biztonsági szabályok betartása/betartatása
  • Leltározási folyamatok előkészítése, lebonyolítása, ellenőrzése
  • KPI adatok riportálása, fejlesztése

Elvárások

  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Legalább 5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office ismerete,
  • Új technológiák elsajátítására és megismerésére való hajlandóság,
  • Erős analitikus készség, pontosság,
  • Problémamegoldó képesség,
  • Folyamatszemlélet,
  • Megbízhatóság, felelősség,
  • Szisztematikus és együttműködő gondolkodás, csapatmunka

Előnyt jelent

  • Papírgyártói területen szerzett tapasztalat,
  • Vállalatirányítási rendszer(ek) ismerete,
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőséggel
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • Étkezési támogatás
  • Utazási hozzájárulás
  • Vállalati termékcsomag juttatás
  • Eszközök: telefon, laptop
  • Családias légkör, támogató csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

                              Vajda Papír Csoport
A 100% hazai tulajdonban működő Vajda-Papír csoport 25 év alatt hazánkban piacvezetővé vált a higiéniai papírtermékek – toalettpapír, papír zsebkendő, papírtörlő – gyártásában. Ezen időszak alatt azt is elértük, hogy a Munkatársaink által előállított termékeinket már több mint 20 országban vásárolhatják meg a fogyasztók.
Legbüszkébbek a saját tulajdonban lévő, Ooops! márkánkra vagyunk, amely a vásárlói közkedveltségén túl, számtalan szakmai, fenntarthatósági és dizájn díjat elnyert már.
Vajda-Papír csoportnál fontos számunkra környezettudatosság, a fenntartható fejlődés, valamint a folyamatosan bővülő, már 600 fős létszámot meghaladó Munkatársaink mindennapi elégedettsége és elköteleződése.
Sokkal több ez számunkra, mint egyszerű papírmunka. Vajda-Papír: Mi szeretettel gyártunk!

Magyar és Angol nyelvű Önéletrajzát kérem csatolja a jelentkezéshez!