Semmelweis Egyetem Vagyongazdálkodási Igazgatóság logo

Telephely koordinátor

  • Cég neve

    Semmelweis Egyetem Vagyongazdálkodási Igazgatóság

  • Munkavégzés helye

    Budapest IX., X. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a telephelyre be- és kiszállításra kerülő tárgyi eszközök és anyagok szállításának koordinálása, ennek érdekében kapcsolattartás a különböző szervezeti egységekkel;
  • a telephelyre beérkezett tárgyi eszközök és anyagok átvétele, szükség szerinti áttárolása, kiadása és rendszerszintű nyilvántartása leltárfelelősséggel;
  • készletezési és leltározási folyamatokban történő közreműködés;
  • kézi és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása, megszervezése;
  • a készletek állag- és minőségvédelme érdekében a szükséges műveletek végrehajtása;
  • a telephely és a raktárak rendszeres takarítási, parkgondozási feladatainak megszervezése, ellenőrzése;
  • a telephely és a felépítmények műszaki állapotának folyamatos felügyelete, a biztonságos üzemeltethetőség fenntartásához szükséges karbantartások, javítások megszervezése;
  • közreműködés a szervezeti egységekhez történő raktári fogyóanyagok kiszállításában;

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség;
  • raktáros munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • felelősségteljes, pontos munkavégzés, megbízhatóság;
  • önálló és csapatmunkára való képesség;
  • rendszerszemlélet, precizitás;
  • büntetlen előélet;

Előnyt jelent

  • érvényes targoncavezetői engedély;
  • SAP alapfokú ismerete;
  • elvégzett raktárgazdálkodási tanfolyam;

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Cafeteria (SZÉP kártya, Iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • stabil, kiszámítható nagyvállalati háttér

Családbarát munkahely vagyunk:

  • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

Munkahelyi extrák

  • Óvoda

Céginformáció

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

Várjuk jelentkezését, legyen Ön is Semmelweis Polgár!