Telekommunikációs tanácsadó - értékesítő

  • Cég neve

    MOBILPARTNER HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    3600 Ózd

  • Fizetés

    Nettó 300e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás
  • Eszközök, online szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek
  • Panaszok, reklamációk kezelése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kiválóak kommunikációs és problémamegoldó készségeid
  • Fontos számodra az ügyfélközpontúság
  • Eredményorientált és dinamikus vagy
  • Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt
  • Precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza kihívásoktól

Előnyt jelent

  • Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
  • Teljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • Lehetőséget adunk a legújabb készülékek, szolgáltatások kipróbálására
  • Folyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehess!

Céginformáció

A Magyar Telekom Nyrt. hivatalos partnere

Ha magadra ismertél, jelentkezz és mutasd meg, mire vagy képes.
Várjuk fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.