Telekommunikációs értékesítő

  • Cég neve

    Terra Borea Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Nógrád megye

  • Fizetés

    Bruttó 300e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Üzletünkbe betérő ügyfelek tájékoztatása, igényeinek felmérése és a vállalati célokat szem előtt tartva a legjobb megoldás biztosítása
  • Telekom termékeinek, szolgáltatásainak bemutatása, ajánlása és értékesítése
  • Kiegészítő élmény alapú szolgáltatások prezentálása és értékesítése
  •  Adott esetben ügyfélpanasz, reklamáció kezelése

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Folyamatos pörgésre van szükséged!
  • Szívesebben veszed a változó, izgalmas munkákat, mint az egyhangú adminisztratív tevékenységeket!
  • Kedves, magával ragadó a személyiséged
  • Szeretsz beszélgetni és jó a problémamegoldó képességed
  • Motiválnak a versenyhelyzetek
  • Szeretsz jó hangulatú csapatban dolgozni
  • Hiszel benne, hogy az eredményeid rajtad múlnak
  • Inspirálnak a célok és a siker, mindig egyre magasabbra teszed az elvárást magaddal szemben
  • Pontosan, precízen végzed a munkádat, nem riadsz vissza a probléma megoldástól
  • Vannak hosszútávú pénzügyi terveid, amelyeket szeretnél megvalósítani
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel

Előnyt jelent

  • Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod
  • B kategóriájú jogosítványod
  • Informatikában szerzett széleskörű tapasztalat

Amit kínálunk

  • Elérhető havi bér: Bruttó 300.000 Ft - 500.000 Ft
  • Munkába járás támogatása
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Költségmentes mobiltelefon használat
  • Munkaruha program neves márkáktól mint pl.: Levis, DRK, Converse, Brandshop

Hogyan segítjük fejlődésedet?
  • A belépést követően alapoktatáson veszel részt, ahol megismered rendszereinket és termékeinket valamint a szolgáltatás portfóliónkat
  • Az oktatást követően mentor segíti majd a munkádat
  • Folyamatos támogatást és képzést biztosítunk, hogy a legjobb lehess!

Céginformáció

Legyél Telekommunikációs tanácsadó és értékesítő a Magyar Telekom hivatalos Partnerénél!
Üzlet helyszín: 2660. Balassagyarmat, Rákóczi fejedelem út 46-48.

A "Jelentkezem " gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat!