Telefonos sales munkatárs

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér Nettó 100e - 300e Ft havi bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Worklife

20 éve működő, magyar tulajdonú, céginformációs szolgáltatások értékesítésére szakosodott vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TELEFONOS SALES MUNKATÁRS

FELADATOK:

  • Közép és nagyvállalatok telefonon történő megkeresése adatbázis alapján
  • Céginformációs rendszer bemutatása telefonon, esetleg online módon
  • Ügyfél igények feltérképezése
  • Igények alapján testreszabott árajánlatok készítése, szerződéskötés
  • CRM rendszer használata
  • Meglévő ügyfélkör ápolása

ELVÁRÁSAINK:

  • 2 év értékesítési vagy kereskedelmi tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség,
  • Gördülékeny kommunikációs képesség,
  • Érdeklődő személyiség,
  • Magabiztos, meggyőző fellépés,
  • Taníthatóság
  • Pozitív életszemlélet
  • Kedves személyiség, mosolygós hang

Előny jelent, de nem feltétel:

  • Telefonos értékesítési tapasztalat, call centerben vagy értékesítésben szerezett tapasztalat
  • Promóter vagy hostess tapasztalat
  • Biztosítónál szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Nettó 300.000 Ft/hó alapfizetés
  • Bónusz, (teljesítménytől függően további nettó100e-300e Ft/hó)
  • Teljes körű betanítás
  • Képzési program, fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú kereseti lehetőség és stabil háttér
  • Kellemes irodai környezet, támogató vezetőség
  • Konditerem használat

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.