Telefonos követeléskezelési tanácsadó

  • Cég neve

    EOS Faktor Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1132 Budapest, Váci út 30.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • kimenő hívásokat indítasz, és tájékoztatod az adós ügyfeleket a folyamatban lévő ügyeik helyzetéről (követelésről, jogalapról, jogelődről, engedményezésről),
  • a fizetési lehetőségek kapcsán segítesz egy kölcsönösen elfogadható megoldást találni, mely során az ügyfelek is megfelelő módon rendezhetik a tartozásaikat,
  • tájékoztatod az adós ügyfeleket a jogi eljárás státuszáról, kezeled az fizetési meghagyás és végrehajtás alatt lévő ügyeket is,
  • segítséget nyújtasz az adós ügyfeleknek a hagyatéki ügyekben való tájékoztatással,
  • további általános ügyfélszolgálati feladatokat látsz el (dokumentumok, csekkek kiküldése),
  • a cég ügyviteli rendszerében rögzíted az ügyfelekkel történő fizetési ígéreteket és részletfizetési megállapodásokat, nyomon követed a térüléseket, az eseti befizetéseket és az ügy aktuális állását.

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség (érettségi),
  • jó kommunikációs- és könnyű kapcsolatteremtési képesség,
  • megértő attitűd, valamint a problémák kezelésére és jó megoldások keresésére való törekvés,
  • pontosság, megbízhatóság,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes, havi fix alapbért,
  • havi teljesítmény bónuszt,
  • kihívást jelentő, változatos, önálló munkavégzést,
  • összetartó, támogató csapatot,
  • biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet,
  • könnyen megközelíthető, belvárosi munkahelyet (Nyugati pályaudvar környéke),
  • heti 3 nap home office-t (betanulási idő után), mert hiszünk a rugalmasságban és a munka-magánélet egyensúlyának megtartásában,
  • térítjük a napi munkába járási költséget és a hétvégi hazautazást (Mt. szerint),
  • béren felül komplex juttatási csomagot (cafeteria, szemüvegtámogatás, kedvezményes mobilflotta stb.),
  • ingyenes, korlátlan sportolási és wellness szolgáltatás igénybevételét az irodaház szomszédságában, illetve csatlakozási lehetőséget támogatott sportköreinkhez (foci, röplabda, poker, xbox),
  • rendszeres szakmai képzéseket, csapatépítő programokat, rendezvényeket, gyümölcsnapot.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Játéksarok

Céginformáció

Az EOS Magyarország a világ 26 országában jelenlévő, világszerte több mint 7000 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Hiszünk abban, hogy sikereink alapját kollégáinknak köszönhetjük, ezért különösen nagy hangsúlyt fektetünk munkatársaink folyamatos fejlesztésére és karriermenedzsmentjükre. Mi az EOS-nál, rugalmas, magas szintű és humánus szolgáltatásokat nyújtunk. Csapatban dolgozunk, de tiszteljük és támogatjuk az egyéni ambíciókat is.

Várjuk szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva, hogy kollégánk minél hamarabb felvehesse Veled a kapcsolatot.