Telefonos értékesítő (telesales)

  • Cég neve

    Upskills Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Nettó 1 500 - 2 000 Ft/óra bér Nettó 5 - 15 százalék havi jutalék
  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Kisgyermekeseknek
    • 4 napos munkahét
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Főként délelőtti részmunkaidőben, otthoni munkavégzéssel megtalálni azon ügyfeleket, akik nyitottak a szolgáltatásunk iránt.
  • Adatbázis alapján proaktív, telefonon keresztül történő üzleti ügyfelek feltérképezése
  • Levelek kiküldése központi levelező rendszerből
  • Az ügyfelek igényei alapján ügyfélcsoportosítás, utánkövető hívások ütemezése
  • Ügyféligények rögzítése számítógépes rendszerben
  • Adminisztrációs tevékenységek az ügyfél szolgáltatási folyamatában
  • Alkalmanként marketing folyamatokat levezényelni, működtetni.

Elvárások

Munkaidő:
  • Betanulási időszakban heti 10-12 órás munkarend főként délelőtt, 8-10 órában hideghívás, 2 órában utánkövetés.
  • Munkaidő teljes munkaidőre változhat eredményes együttműködés esetén.

Munkaviszony:
  • Megegyezés függvényében (vállakozói vagy bejelentett)
  • Legalább 1 éves telefonos értékesítői tapasztalat

Személy:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Értékesítési személyiség
  • Proaktív vagy a változásokkal szemben
  • Hiteles, meggyőző, vidám és lelkes vagy munka közben
  • Motivál a felső korlát nélküli jutalékrendszer

Előnyt jelent

  • 3 évenél több telefonos HiHi és értékesítői tapasztalat (nem ügyfélszolgálat)
  • Elkészített hanghívás elküldése részünkre, amely egy valós, saját hideghívást mutat be egy általad ismert témában.

Amit kínálunk

Szolgáltatásunkkal fejleszteni tudjuk partnereink, ügyfeleink készségeit, így eredményesebbek, sikeresebbek tudnak lenni pozíciójukban, ezáltal maradandó és mindenre kiderjedő értéket közvetítünk.
  • Sikerünk nagymértékben a te sikeredtől is függ, igy 100%-ban támogatunk, itt valóban megéled a win-win munkakörnyezetet.
  • Kizárólag otthoni munkavégzés lehetséges, a kapcsolatot telefonon vagy online tartjuk az igényeknek megfelelően.
  • Juttatási csomagban betanuláskor alapdíj és sikerdíj van amellyel kiemelt fizetést tudsz elérni. Hosszútávon sikerdíjban gondolkodunk.
  • A pozícióban a fejlődés teljesen a saját beletett energiától függ. Lehet mind időben és értékestésben, mind egyéb más területeken is feladatokat vállalni.

Céginformáció

Az UpSkills kft, azon belül is az UpSkills Készségfejlesztő Akadémia a magyar piacon elsőként hozott létre speciális módszertan alapján olyan online képzési rendszert, amely sok paraméterében egyedülálló még a mai napig is. Vetekszik a hagyományos képzések hangulatával és sokszorosa eredményességében.

Jelmondatunk:
Ha már dolgozol, akkor azt időhatékonyan és eredményesen tedd!

Minden szolgáltatásunkkal ebben segítjük partnereinket, hogy hosszútávú változást érjenek el szervezetükben.

A "Jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni önéletrajzodat. Köszönjük.