GLS General Log.SystemsHungary Kft. logo

Telefonos értékesítő / Sales Service

  • Cég neve

    GLS General Log.SystemsHungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2351 Alsónémedi, GLS Európa utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A General Logistics Systems Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Mit kínálunk az új csapattagunk számára?

  • Egy olyan fiatal csapat tagja lehetsz, ahol garantált a mindennapi jó hangulat
  • Beilleszkedésedet és betanulásodat egy mentor segíti majd
  • Természetesen támogatjuk a munkába járást: céges busszal vagy 35 Ft/km
  • Modern irodánk van, próbaidő után adott az alkalmankénti Home Office lehetőség
  • Határozatlan idejű és teljes munkaidőre szóló munkaszerződést
  • Versenyképes juttatási csomagot, fix bért + jutalékot (felső korlát nélkül)
  • 13. havi fizetés mellett havi cafetériát
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget, új kihívások vagy továbbképzés segítségével

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Piacelemzésben
  • Új, potenciális ügyfelek felkeresésében telefonon (cold call vagy e-mail), továbbá igényeik felmérésében egy kötetlen beszélgetés során
  • Személyre szabott árajánlatok készítésében, azok nyomon követésében
  • Ügyfélportfólió-építésben
  • De legfőképp az üzletkötők munkájának támogatásában a szolgáltatásaink ügyfeleknek történő bemutatásával és a találkozók megszervezésével

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Kiemelkedő kommunikációs készséged mellett erős kapcsolatfelvételi és meggyőző készséggel is rendelkezel
  • Képes vagy önállóan is döntést hozni
  • Pozitív, barátságos és proaktív a személyiséged
  • Segítőkész és támogató vagy
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel
  • Terhelhető vagy és jól tűrőd a stresszt
  • Rátermett pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • Call Centerben szerzett tapasztalat és angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
2351 Alsónémedi, GLS Európa u. 2.

Munkaidő:
8:00 – 16:30 (munkanapokon)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő

Egy munkahely, ami inspirál

A GLS által vallott alapvető értékek a megbízhatóság, a biztonság, az átláthatóság, a rugalmasság és a fenntarthatóság. Folyamatosan növekvő cégként a GLS arra törekszik, hogy vonzó karrier lehetőséget biztosítson a munkatársainak, megbecsüli a kitartó munkát és folyamatos képzést szervez részükre.

Sikeres vállalat belülről, ahogy a munkatársak látják

  • A vállalat évről évre növekszik, így sok az új beruházás és a fejlesztés, változatos a munka, szeretem a kihívásokat,
  • A vállalat folyamatos továbbképzéseket biztosít, legyen az szakmai terület vagy nyelvoktatás,
  • Én céges busszal járok a Boráros térről, ami megkönnyíti a munkába járást,
  • Az osztályok közötti átjárás lehetséges, így több területet is ki lehet próbálni,
  • A GLS stabil hátteret biztosít, emellett a légkör nagyon barátságos és családias.

Várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.