Telefonos értékesítő munkatárs

  • Cég neve

    PANNONPIROS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Vas megye

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Céginformációs adatbázis megismerése után adott vállalkozás vezetőjének telefonos megkeresése. Biztosítási termék kiajánlása, rögzítése, utánkövetése távértékesítéssel a gyakorlatiasan, jól működő protokoll szerint.

Elvárások

Kiváló kommunikációs készség, minimum érettségi, előny felsőfokú végzettség, terhelhetőség, motiválhatóság, magas fokú stressztűrés.
Munkatársaink jellemzően 28 és 71 éves kor között vannak, zömében hölgyek, szeretnek csacsogni egymással és az ügyfelekkel is. Szeretik irányítani a cégvezetők gondolkodását és nagyon jó a meggyőző erejük. A kihívás a lételemük, nem ismernek lehetetlent!

Előnyt jelent

Magas fokú stressztűrés, jó meggyőző képesség, határozott személyiség, kudarctűrő képesség, kiartás, motiválhatóság, diploma.

Amit kínálunk

Közel 15 éves múlttal működő biztosításközvetítő cég vagyunk. Számunkra és munkatársaink részére is fontos a megbízhatóság, precízitás, éppúgy, mint a rugalmas munkaidő, a home-office munkavégzés lehetőségének biztosítása.
Fix, alkalmazotti jogviszonyba munkavállalókat keresünk bővülés miatt, szabad hétvégék és a teljesítmény-arányos bónusz az alapbéren felül biztosított.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

A jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát is.