Telefonos értékesítő munkatárs (Call center)

  • Cég neve

    Go Consulting Kft.

  • Munkavégzés helye

    1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Telefonos kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel.
  • Telefonos értékesítés.
  • Esősorban Pályázatokkal foglalkozunk.
  • Jelenleg csapatunk 6 fő és maximum 3 főt keresünk.
  • Ha szeretsz telefonálni és nem egy mamut vállalatnál szeretnél dolgozni illetve szeretsz fejlődni, új dolgokat tanulni és azt önállóan használni, családias, fiatalos, jókedvű és motivált csapatban akkor nálunk van a helyed.
  • 21. kerület. H-P: 9-15.

Elvárások

  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat minimum 1 év.
  • Kiváló telefonos kommunikációs készség
  • Kiváló problémafelismerő és -megoldó képesség
  • Értékesítés-orientáltság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Gyors tanulási készség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Szuper hangulat
  • Támogató csapat
  • Családias légkör
  • Céges mobiltelefon
  • CRM rendszer
  • Kedvező munkaidő
  • Szabad hétvége
  • Fix + jutalék

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Ha úgy érzed, magadra ismertél a leírásból, küldd el fényképes önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva!