Telefonos értékesítő - Diákmunka

  • Cég neve

    ME Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    3525 Miskolc

  • Fizetés

    Bruttó 1 587 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

• Kimenő hívások indítása meglévő adatbázis alapján
• Kampánytámogatás, tesztvezetések értékesítése
• Elégedettség felmérés szervíz utáni kérdőív

Elvárások

• Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig 8:00-17:00 ebből 1 óra ebédidő (választott napokon)
• Folyamatban lévő PASSZÍV vagy aktív nappali tanulmányok
• Magyar nyelvtudás anyanyelvi szinten
• Betöltött 18. életév
• Hetente min. 2 teljes nap vállalása
• Precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

• PASSZÍV félév
• Jó kommunikációs készség

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el elérhetőségeidet, és csatold fényképes önéletrajzodat is. Kérjük, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal!