Telefonos B2C értékesítő

  • Cég neve

    Doktor24 Medicina Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő ügyfelek (páciensek) telefonos megkeresése egészségügyi szolgáltatás nyújtása céljából
  • Társosztályokkal történő együttműködés
  • Riportok készítése a telefonhívások eredményéről, adatbázis vezetés
  • Nagyfokú gondosság az ügyfélkezelésben a Munkáltató ügyfélkörére tekintettel
  • Minden helyzetben udvarias és kedves kommunikáció az ügyfelekkel, empatikus attitűd
  • Proaktivitás, elkötelezett hozzáállás a cég sikere mellett, növelve az értékesítési eredményeket

Elvárások

  • Telefonos értékesítésben szerzett legalább egy éves releváns tapasztalat
  • Pontos és hatékony, önálló munkavégzés
  • Monotonitástűrő képesség
  • Udvarias kommunikáció és ügyfélközpontú szemlélet
  • Nyitottság új dolgok megtanulására, új feladatokban történő részvételre
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Adminisztrációs készség
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismeret
  • Problémamegoldó képesség
  • Kifogáskezelésben szerzett szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • Magánegészségügyben szerzett tapasztalat
  • Egészségbiztosítások közvetítésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Átlagon felüli alapbér + jutalék a sikeres és megvalósult időpontok után
  • Laptop + telefon (magánhasználatra is)
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Vezetői támogatás

Pozíció megjelöléssel és bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzzal.