Telco szolgáltatásmenedzser

  • Cég neve

    HMEI Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • MS OFFICE
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

HM Elektronikai, Logisztikai és Vagyonkezelő Zrt.

a magyar védelmi ipar vezető vállalataként minősített, egyedi informatikai fejlesztésekkel és üzemeltetéssel foglalkozó csapatába keres munkatársat

TELCO SZOLGÁLTATÁSMENEDZSER

munkakörbe.

Fő feladataid lesznek:

  • aktív részvétel telekommunikációs szolgáltatás bevezetésében;
  • szolgáltatások zavartalan és folyamatos működéséhez szükséges feltételek biztosítása;
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel (B2G) és az ügyfeleknek kiadott SIM kártyák kezelése;
  • felmerült hibák nyomon követése, részvétel a megoldási folyamatban;
  • szerződéses folyamatok menedzselése;
  • szolgáltatásfejlesztési roadmap nyomon követése;
  • riportok, kimutatások készítése;
  • ügyfélelégedettség mérése, kiértékelése, javaslattétel az ügyfélélmény növelésére.

Jelentkezz pályázatunkra, amennyiben rendelkezel az alábbiakkal:

  • középfokú végzettség;
  • 2-5 éves telekommunikációs szolgáltatási területen szerzett tapasztalat;
  • Ms Office programok felhasználói szintű ismerete.

Kompetenciák:

  • fejlett elemző, problémamegoldó és együttműködő készség;
  • rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés;
  • ügyfélorientált gondolkodás;
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent

  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret;
  • mobilszolgáltatások terén szerzett tapasztalat;
  • kritikus infrastruktúra üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
  • projektmenedzsment ismeretek.

Munkaköri követelmény:

A munkakör betöltéséhez nemzetbiztonsági ellenőrzés vállalása szükséges.

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezz hozzánk, mert az alábbiakat biztosítjuk:

  • hosszú távú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaszerződést;
  • stabil, nagyvállalati környezetben történő munkavégzést;
  • részvételt kutatás-fejlesztési és projekt feladatokban;
  • családbarát munkahelyként gyermekszületés támogatást, valamint 100% - ban támogatott apasági szabadságot;
  • béren kívüli juttatásokat;
  • csoportos élet-, baleset- és egészségbiztosítást;
  • munkavállaló ajánló programot;
  • mobiltelefont, továbbá kedvezményes flotta előfizetést.

Amennyiben szívesen lennél tagja egy stabil nagyvállalat csapatának, jelentkezz

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment