Mezőfalvai Mezőgazdasági Termelő és Szolgáltató Zrt. logo

Tejhasznú szarvasmarha telep műszakvezető

  • Cég neve

    Mezőfalvai Mezőgazdasági Termelő és Szolgáltató Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2434 Hantos

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Tejhasznú szarvasmarhatelep operatív irányításában történő aktív részvétel, a szarvasmarha tartással és tenyésztéssel kapcsolatos napi feladatok ellátása.
  • Telepi dolgzók napi munkavégzésének irányítása és ellenőrzése
  • Havi munkaidőbeosztások elkészítése, napi, heti, havi munkaszervezés, a munkafeladatok folyamatos felülvizsgálata a hatékony munkavégzés érdekében.
  • Napi adatszolgáltatás a vezetőség felé.
  • Értékesítésre váró tej előkészítése, bevizsgálása, szállítónak történő átadása.
  • Szállítóktól beérkező anyagok átvétele.
  • Állatállomány (borjú és selejt) értékesítésének koordinálása.
  • Felmerülő műszaki hibák elhárításának megszervezése.
  • Higiéniai és állatjóléti előírások betartásának folyamatos felügyelete és irányítása.
  • Együttműködés az állatorvossal, segítségnyújtás az állatjóléti feladatok elvégzésében.
  • Szükség szerint a telepvezető helyettesítése távollét esetén.

Elvárások

  • Minimum középfokú (technikusi) állattenyésztői végzettség.
  • Tejelő szarvasmarha telepen szerzett vezetői tapasztalat.
  • Magabiztos, felhasználó szintű számítógépes ismeret (excel, word).
  • Telepirányítási rendszer ismerete és gyakorlati alkalmazása.
  • Komplex gondolkodás, rendszerszemlélet, kezdeményezési készség, nagyfokú önállóság.
  • Terhelhetőség, kitartás, megbízható munkavégzés, jó szervező és problémamegoldó készség.
  • Kétműszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent

  • Agrár területen megszerzett felsőfokú végzettség.
  • Riska telepirányítási rendszer, ENAR, EKAER programok gyakorlati alkalmazása.

Amit kínálunk

  • Hosszútávon kiszámítható stabil munkahely.
  • Teljes munkaidő.
  • Hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása.
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége.
  • Igény szerint kedvezményes szolgálati lakás biztosítása (próbaidő letelte után)
  • Munkábajárás költségtérítése 30Ft/km összegben.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

100%-ban magyar tulajdonban lévő több mint 70 éves múlta visszatekintő MEZŐFALVAI Zrt. cégcsoportjába tartozó családias és jó hangulatú szervezete a Mezőfalvai Tejhasznú Kft. A Kft. telephelye Hantos - Világospusztán található Fejér vármegyében.

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja szakmai önéletrajzát, bemutatkozó levelét a fizetési igény megjelölésével.