Tehergépkocsi vezető (Utasellátó)

  • Cég neve

    MÁV-START Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Kerepesi út 6.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'C' kat. jogosítvány

Főbb feladatok, munkák

- kisteherautóval történő áru- és személyszállítás
- menetlevelek vezetése
- a gépjármű forgalmi és műszaki üzembiztonságának napi ellenőrzése
- a szállított áru mennyiségének és minőségének megőrzése
- anyagi felelősséggel tartozik a szállított árukra és eszközökre
- fuvarmentes időszakban részt vesz a telephelyi logisztikai feladatok ellátásában, segít a rakodásban

Az álláshoz tartozó elvárások

- általános iskolai végzettség
- „B”, "C" kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

- veszélyes anyagok továbbítására szóló vizsga (ADR)

Amit kínálunk

- stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
- teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
- béren kívüli juttatások
- ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
- vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
- kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség

Rendelkezik jogosítvánnyal és van tehergépkocsi vezetői tapasztalata? Várjuk jelentkezését Utasellátó Igazgatóságunkhoz!
Társaságunk:
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.