Tehergépkocsi vezető, ügyintéző (sofőr)

  • Cég neve

    HYDROPOOL Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    1039 Budapest, Batthyány utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • >10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'C' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Hydropool Hungaria (Budapest, III. kerületi székhellyel) megbízható, referenciákkal rendelkező Tehergépkocsi vezető, ügyintéző (sofőr) kollégát keres masszázsmedencék kiszállításához Budapestről az ország egész területére, illetve alkalmanként ügyintézői feladatok ellátására.

Elvárások

  • minimum 10 év tapasztalat tehergépkocsi vezetésében és nagy méretű áru mozgatásában
  • „C” kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés, talpraesett hozzáállás
  • igényesség az elvégzett munka minőségére
  • ügyfél-, és célorientált hozzáállás
  • jó problémamegoldó képesség
  • nyitottság

Előnyt jelent

  • árufuvarozási engedély
  • emelőgép-kezelői engedély
  • érettségi bizonyítvány
  • lakóhely Bp. III. kerület és környéke
  • targoncavezetői képesítés és tapasztalat

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony, szabályszerű foglalkoztatás egy nemzetközi vállalat hazai képviseleténél
  • versenyképes jövedelem
  • kiváló munkakörülmények
  • megbecsülés
  • munkavégzésre: emelőfalas Renault Master tehergépjármű
  • Egészségbiztosítási szolgáltatás (Medicover)

Céginformáció

A HYDROPOOL története 1980-ban kezdődött Kanadában, s mára a világ egyik legnagyobb masszázsmedence és úszómedence gyártójává és kereskedőjévé vált. Sikerünk záloga a minőségben kompromisszumot nem ismerő termékek, melyek minden elemükben felülmúlják használóik elvárásait. Mint a Jacuzzi Csoport Hydropool márkaképviselete, a Hydropool Hungaria Kft. Magyarországon több, mint 20 éve kizárólagos forgalmazója a kanadai szakértelemmel és minőségben gyártott, kategória teremtő Öntisztító Masszázs- és Úszómedencéknek.
Munkahelyünk nem dohányzó.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel.