Tehergépjármű vezető

  • Cég neve

    TLS Express Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa, Cinkotai út 20.

  • Fizetés

    Nettó 420e - 480e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'C+E' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Raklapos áru kiszállítása, begyűjtése, beérkeztetése a raktárba 12T tehergépjárművel
  • Megadott címekre történő raklapok kiszállítása
  • Gerincjárati feladatok ellátása
  • Címhelyen történő raklap leadás vagy felvétel
  • Gépkocsi tisztántartása
  • Telefonos applikációban történő jelentés az áru leadásáról
  • Szükség esetén csere raklap felvétele vagy leadása

Elvárások

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • Helyismeret
  • Releváns gyakorlati tapasztalat a szállítmányozás területén
  • Ápolt, kulturált megjelenés
  • Megfelelő kommunikáció cégen belül és kívül
  • Rugalmasság
  • Pontosság
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Targonca jogosítvány és gyakorlat

Amit kínálunk

  • Biztos hátterű, megbízható magyar tulajdonú vállalat
  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járási támogatás
  • Bónusz
  • Hétfőtől-péntekig történő munkavégzés
  • Modern technológiával felszerelt, újszerű gépjárművek
  • Telephelyen ingyenes kávé, tea, szóda
  • Családias légkör, fiatalos csapat

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni ahol családias a hangulat és megbecsülnek?
Fontos számodra a stabilitás, kiszámíthatóság?
Szeretnél hosszú távon elhelyezkedni?

A TLS Express vállalatot, több mint 10 év szakmai tapasztalattal rendelkező, fiatal, dinamikus és megbízható magyar vállalkozó alapította 2011-ben, akinek csapata mára széles tudásának és jól kiforrott kapcsolatrendszerének köszönhetően méltóan tölti be helyét a belföldi és nemzetközi raklapos fuvarozás, áruszállítás és logisztika ágazatban.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelöléssel.