Tehergépjármű vezető

  • Cég neve

    MMM 2020 Szállítmányozási KFT.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Tengely utca

  • Fizetés

    Nettó 700e - 1,2M Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'C+E' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Belföldi és nemzetközi árufuvarozás nyerges szerelvénnyel, C + E kategóriával,
  • Belföldön, hajókonténer és bitumen szállítás, ADR vizsga szükséges,
  • Nemzetköziben, ponyvás illetve hajókonténer szállítás,
  • Munkavégzéshez biztosított, folyamatosan karbantartott kamion flotta, mindennapos használatra, Renault, Mercedes,
  • Telephely: Vecsés,
  • A munkaidőbeosztás rugalmas, a fuvarok előzetes egyeztetés alapján kerülnek kiosztásra.

Elvárások

  • C + E Kategóriás jogosítvány,
  • GKI Kártya,
  • Önálló munkavégzés,
  • Tapasztalat nemzetközi és belföldi árufuvarozásban.

Előnyt jelent

  • ADR vizsga előny de nem feltétel,
  • Amennyiben rendelkezik fényképes önéletrajzzal, kérjük töltse fel.

Amit kínálunk

  • Leendő munkatársunkat, segítőkész, összeszokott csapat támogatja,
  • ​​Bejelentett, hosszútávú munkaviszony,
  • Elérhető nettó bérsáv: 700.000. Ft - 1.200.000.Ft,
  • Céges személygépjármű használati lehetőség.
  • Munkába járás támogatása.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Amennyiben rendelkezik fényképes önéletrajzzal, kérjük töltse fel, de nem feltétel. A kiválasztási folyamat egy előzetes telefonos egyeztetésből és személyes interjúból áll.