Tehergépjármű vezető

  • Cég neve

    Gerulus Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'C' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  •  Nyerges szerelvénnyel és 4 tengelyes tehergépjárművel való országos fuvarozás közúton és munkaterületeken egyaránt
  • 3 tengelyes tehergépjárművel való szállítmányozás budapesti útépítéseken

Elvárások

  • "C" + "E" kategóriás jogosítvány
  • GKI
  • Digitális sofőrkártya

Előnyt jelent

  • Jó helyismeret
  • Terhelhetőség
  • Vezetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés és annak éves felülbírálása
  • Szállás biztosítása a munkaterület közelében

Céginformáció

Cégünk több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik útépítésben és mélyépítésben. Ezek mellett sóderbányák és kőbányák művelésével és a kész termékek értékesítésével is foglalkozik. Az útépítés területén a lakossági utcáktól kezdve egészen autópályák építéséig terjed a mi munkánk/terjednek a mi munkaköreink. Kizárólag saját eszköz használatával dolgozunk és ezekre keresünk megfelelő munkaerőt.

Jelentkezni a magyar nyelvű, fényképes önéletrajzával tud a "Jelentkezem" gombra kattintva.