Tehergépjármű vezető

  • Cég neve

    DeerGarden Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Keresztúri út 130.

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'C' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Kertészeti cégünk Tehergépjármű + Darukezelő sofőr kollégáját keresi, hosszútávú együttműködésre Budapest és környéki munkavégzésre!

  • Szállítmányozási, sofőri feladatok
  • Kertészeti munkálatok során keletkezett anyagok zöldhulladék begyűjtése és szállítása

Elvárások

  • Minimum „C” kategóriás jogosítvány („CE” kategória előny)
  • Alábbi gépcsoportra vonatkozó elvárásunk:

Előny:
Platóra szerelt daru:                                           4451
Egykaros (horgos) konténer emelő:                   4374

  • Adott gépcsoportra hatályos gépkezelői jogosítvány (OKJ + hatósági vizsga), cégünk költségére megszerezhető

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Teljes bejelentett foglalkoztatás versenyképes havi fizetéssel
  • Próbaidő lejártát követően cafetéria juttatás (SZÉP kártya az éves kerettel)
  • Munkába járási támogatás (kilométer elszámolás)
  • Évi kétszeri havi prémium
  • Hétköznapi munkavégzés, hétvégi munkavégzés lehetőségével

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Budapest egyik vezető kertészeti és nagyfelületű zöldterület-fenntartó cége vagyunk.  A parkok és közterek karbantartása mellett jelentős beruházások kivitelezésében is részt veszünk. Munkafolyamatainkat a legújabb technológiák alkalmazásával tesszük hatékonnyá, egyedülálló módon komplex térinformatikai rendszerrel is támogatjuk fenntartási munkáinkat.

Kéljük jelentkezéséhez csatoljon egy szakmai önéletrajzot.