Tehergépjármű-szerelő (Debrecen)

  • Cég neve

    WEST-PARCEL Kft.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen

  • Fizetés

    Nettó 500e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A Debreceni  munkahelyre keresünk gépjármű parkunk rendszeres ellenőrzésére, szerelésére munkatársat
  • kishaszongépjárművek javítása, időszakos szervizelése és felülvizsgálata
  • 3,5 tonna feletti járművek javítása, karbantartása
  • alkatrészek javítása és részegységeinek felújítása
  • anyagszükséglet felmérése
  • a gépjármű felkészítése műszaki vizsgára
  • állapotfelmérés
  • jármű-diagnosztika
  • a gépjárművek (kishaszongépjárművek és teherautók) műszaki állapotának és hibáinak felmérése (műszerrel és szemrevételezéssel);
  • hibalista elkészítése, rendszerben való rögzítése, munkalap vezetése;
  • gépjárművek szerkezeti egységeinek szerelése, javítása és karbantartása;
  • gépjárművek időszakos szervizelése;
  • műhely rendjének és tisztaságának fenntartása.

Elvárások

  • rendelkezz  szakirányú szakmunkás bizonyítvány meglétével
  • önálló munkavégzési képesség
  • légy precíz, megbízható, munkádra igényes
  • megbízhatóság
  • vezetési tapasztalat

Előnyt jelent

  • autószerelésben szerzett tapasztalat
  • előnyt jelent, ha rendelkezel „C” vagy „C+E” kategóriás gépjárművezetői engedéllyel

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Munkaruha
  • céges telefon
  • Bérezés megegyezés szerint

Céginformáció

Csapatunkba hosszútávra keresünk, tehergépjármű szerelői feladatok ellátására fő állású munkatársat,  GÉPJÁRMŰSZERELŐ munkakörbe.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva! Ezt követően felvesszük veled a kapcsolatot.