Tehergépjármű-szerelő

  • Cég neve

    LKW Donau Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

  • Fizetés

    Nettó 450e - 550e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A járművek (teherautó és kishaszongépjármű) műszaki állapotának és hibáinak felmérése (műszerrel, szemrevételezéssel)
  • Hibalista elkészítése, rendszerben rögzítése, munkalap vezetése
  • Kamionok szerkezeti egységeinek szerelése, javítása és karbantartása
  • Kamionok időszakos szervizelése
  • Műhely rendjének, tisztaságának fenntartása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Diagnosztikai műszerek ismerete, alkalmazása
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Tehergépkocsi szerelésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • C és E kategóriás jogosítvány, digitális tachográf kártya (Telepen belül gépjárművek mozgatása, műszaki vizsgára való elvitele céljából).
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, teljesítmény függő bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Magas színvonalú munkakörülmények, igényes szakmai környezet
  • Jól felszerelt, fűtött műhely
  • Csapatépítő évente 2x

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Márkafüggetlen szervizünk kamionok és tehergépjárművek teljeskörű javításával foglalkozik. 100%-ban magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalkozásunk bővítéséhez keressük új kollégáinkat, vecsési munkavégzéssel.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!