BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. logo

Tehergépjármű-szerelő

  • Cég neve

    BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt.

    1211 Budapest, Szállító utca 2., 1098 Budapest, Ecseri út 8-12.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • a 3,5 tonna feletti járművek javítása, karbantartása
  • alkatrészek javítása és részegységeinek felújítása
  • járműdiagnosztika
  • anyagszükséglet felmérése

Elvárások

  • rendelkezz középfokú szakirányú szakmunkás bizonyítvánnyal
  • egyes műhelyeinkben két műszakos munkarend vállalását
  • önálló munkavégzési képességet
  • megbízhatóságot, precíz munkavégzést
  • értékeljük, ha dolgoztál már hasonló munkakörben, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • előnyt jelent, ha rendelkezel „C” vagy „C+E” kategóriás gépjárművezetői engedéllyel

A munkavégzés helye:

  • 1211 Budapest, Szállító utca 2.
  • 1098 Budapest, Ecseri út 8-12.

Amit kínálunk

  • hosszú távú, bejelentett álláslehetőséget kínálunk, és azonnal kezdhetsz
  • nálunk a fizetés minden hónapban pontosan érkezik
  • a próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben – legyen az SZÉP-kártya, önkéntes egészség- vagy nyugdíjpénztári befizetés, óvodai, bölcsődei étkeztetés elszámolása, vagy akár készpénz kifizetés
  • támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Kik vagyunk mi?Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a hulladékgazdálkodási, a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat. Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

Gyere el hozzánk, és nézd meg élőben műhelyünket! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el részünkre a „Jelentkezem” gombra kattintva. Kérjük, a jelentkezéskor jelöld meg a választott telephelyet!