Tehergépjármű-szerelő/Autóvillamossági szerelő

  • Cég neve

    UDVARDI-CARGO Kft.

  • Munkavégzés helye

    2837 Vértesszőlős

  • Fizetés

    Nettó 500e - 700e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'C+E' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Ideális jelöltünk olyan személy, aki rendelkezik releváns szakmai végzettséggel és tapasztalattal az autószerelés és autóvillamossági szerelés terén, különösen tehergépjárművekkel kapcsolatban. Elvárás továbbá az önálló munkavégzési képessége, problémamegoldó hozzáállása, valamint a csapatmunkára való nyitottsága.

Elvárások

Autószerelői, autóvillamossági szerelői végzettség
Megbízhatóság, pontosság, mobilitás
Legalább 3 év szakmai tapasztalat
Diagnosztikai berendezések használata
Jó problémafelismerő és megoldó képesség
C, E kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

A szakma iránti elhivatottsága

Komárom-Esztergom vármegyei lakhely

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Stabil háttér

Céginformáció

Bővülő szervízcsapatunkba keresünk autószerelőt, autóvillamossági szerelőt! Tehergépjárművek javítása (Mercedes-Benz típus), hibakódok kiolvasása, pótkocsik és azok felépítményeinek javítása.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet önéletrajzzal.