Felni Gépipari és Kereskedelmi Kft. logo

Teher- és személygépjármű alkatrész értékesítő

  • Cég neve

    Felni Gépipari és Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Kossuth Lajos sugárút 109.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Személy- és tehergépjármű alkatrészek értékesítése
Kapcsolattartás kiemelt partnereinkkel
Projekt munkák előkészítése
Közreműködés közbeszerzések szakmai ajánlatának előkészítésében

Elvárások

Járműalkatrész értékesítés területén szerzett szakmai tapasztalat
Microsoft Excel táblázatkezelés alap szintű ismerete

Előnyt jelent

Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

Hosszútávon stabil munkalehetőséget, jogtiszta és versenyképes jövedelmet biztosítunk leendő értékesítő munkatársunk számára. Megtalálhatod számításaidat, ha munkádban alapos és szorgalmas, munkatársaiddal együttműködő, az új ismeretek megszerzésére és elsajátítására nyitott személyiség vagy. Gyere és légy a csapatunk tagja!

Céginformáció

Magántulajdonban álló vállalkozásunk 1990-ben alakult. Fő tevékenységi körünk gépjármű alkatrészek kis- és nagykereskedelme. Vásárlóink elvárásait kis létszámmal, az ország egész területére kiterjedően és minden igényt kielégítve teljesítjük. Munkánk hatékonyságához kiemelt eredményesség és fejlődés társul.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!