Technológus

  • Cég neve

    Polifoam Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Táblás u. 34/A.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Új technológia bevezetésében és gyártásában való közreműködés
  • A gyártásban lévő termékek továbbfejlesztésében való aktív részvétel
  • A gyártási folyamatok ellenőrzése, problémák megoldása
  • A munkavállalók technológiai oktatása és betanítása
  • Részvétel a gépfejlesztési projektekben, beüzemelésekben és az ezzel kapcsolatos dokumentációk elkészítésében
  • Javaslattétel a technológiai hatékonyság javítására
  • Minőségi, alkalmazási reklamációk kivizsgálása
  • Technológiai idő- és anyagnormák kidolgozása, dokumentálása
  • Gyártási- és kezelési utasítások, valamint egyéb technológiai dokumentumok elkészítése és naprakész karbantartása
  • A gépbeállítások szakmai támogatása, munkavállalók képzése.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret
  • Műszaki rajzok értelmezése és a mérőeszközök ismerete
  • Pontosság és precizitás

Előnyt jelent

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Lean alapismeretek
  • Műanyagipari és/vagy stancolási-vágási technológiák ismerete

Amit kínálunk

A Polifoam Kft. stabil és megbízható munkáltató, ahol nemzetközi munkakörnyezetben, mégis családias légkörben dolgozunk együtt.

Az új kollégát önállóságot igénylő szakmai feladatok és az alapbéren felül az alábbi juttatások várják: 13. havi juttatás, Cafeteria, munkahelyi képzések.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az 1984-ben első japán-magyar vegyesvállalatként létrejött, és azóta is sikeresen működő Polifoam Kft. a közép-kelet-európai térség legnagyobb múlttal rendelkező, kémiailag térhálósított polietilén hab gyártója. A sokoldalú habalapú megoldásokra specializálódtunk, amelyek számos szektor igényeire nyújtanak megoldást. A fő alkalmazási területek a Sport és Szabadidő, Csomagolás és Ipari megoldások.
A japán tulajdonú Trocellen Csoport tagjaként, a poliolefin hab megoldások elsőszámú európai szállítójával egy közös jövőképen osztunk: közös erővel elköteleztük magunkat egy biztonságosabb és fenntarthatóbb jövő formálása mellett.
Elkötelezettek vagyunk amellett, hogy a következő generációk számára is értéket teremtsünk. Ezért is tartjuk szem előtt a következő elveket:
Fenntartható terméktervezés: A csökkentett CO2-kibocsátás és környezetbarát tervezés előtérbe helyezése annak érdekében, hogy termékeink magas szinten megfeleljenek a környezetvédelmi és fenntarthatósági irányelveknek.
Hatékony gyártás: 100%-ban megújuló villamos energia hasznosítása a fokozott energiahatékonyság érdekében, ami hozzájárul a környezeti terhelés csökkentéséhez.
Egészségügyi felügyelet: Az általunk kínált termékek magas szintű biztonságának biztosítása, szigorú egészségügyi szabványoknak való megfeleléssel.
Körforgásos gazdaság: Bioalapú és újrahasznosított anyagok beépítése a termékeinkbe, az újrahasznosítás elősegítése, és a hulladék minimalizálása az egész életciklusuk során.

Budapest IX. kerületében található telephelyünkre keressük új munkatársunkat

Kérjük, hogy a „Jelentkezem” gombra kattintás után csatolja szakmai önéletrajzát.